SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Birbirinden konforlu ve etkileyici tasarıma sahip tüm Nissan binek, ticari ve SUV araçlar için size sunulan sıfır araç kampanyalarını hemen keşfedin. Dilediğiniz Nissan modeli için kampanya detaylarını inceleyin ve Nissan’ınıza sahip olun!

EYLÜL AYINDA NISSAN’DA FIRSATLAR DEVAM EDİYOR!

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Üst düzey özelliklere sahip yepyeni Nissanlarla sizleri buluşturmak için %0 faizli kampanyalarımız ve ya takas desteği alternatiflerimiz sizleri bekliyor! %0 faiz kampanyalarımızın detaylarını ve Nissan Yetkili Satıcıları’nda sizlerle buluşmayı bekleyen Micra, Qashqai ve Juke modellerimiz için hazırladığımız Eylül ayı satış kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

YENİ NESİL LİDER, 3. JENERASYON QASHQAİ YOLLARDA!

YENİ NISSAN QASHQAI

Eylül ayına özel 2022 Model yılında Design Pack ve üzeri versiyonlar için anahtar teslim fiyatında 20.000 TL takas desteği veya 150.000 TL için 12 ay vadeyle %0* faiz oranlı kredi kampanyası ile tercih edilebiliyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli** Nissan Qashqai, şimdi 4×4 seçeneği, güçlü motoru, üstün sürüş performansı, LED farları, daha da geliştirilen konfor ve teknolojik özellikleriyle rekabete yön veriyor. Sizin ve aileniz için en üst düzey akıllı güvenlik özellikleriyle yanı sıra ferah iç mekan sağlayan cam tavanı, gelişmiş bağlanabilirlik özellikleri ile ile segmentindeki iddiasını sürdürüyor.

Size en uygun Qashqai’ye ulaşmak ve Qashqai’ler için size özel koşulları öğrenmek adına Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

* Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir. Kredi kampanyası 2022 Model yılı Design Pack modelleri haricinde sunulmaktadır.

 **Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2021 yılları arasındaki C-SUV segmenti satış verilerine göre.  

NISSAN JUKE

Eylül ayına özel 2022 Model yıllarında anahtar teslim fiyatında 15.000 TL takas desteği veya 70.000 TL 12 ay 0%* faizli kredi kampanyası alternatifi ile şimdi sen de bir Juke sahibi ol!

Yeni Nissan Juke 19” alaşımlı jantları ve üstün yol tutuşu, LED ön farları, BOSE® Premium ses sistemi, alcantara deri koltukları, Apple Car Play ve Android Auto özellikli 8” dokunmatik ekranı, değişken sürüş modları, Nissan Intelligent Mobility özellikleri, 422 litre bagaj hacmiyle “ileri gitmeye hazır” olanları bekliyor!

*Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir.

ŞEHİRLİ VE DİNAMİK BİR AKIMIN ÖNCÜSÜ!

NISSAN MICRA

Nissan Micra, pratikliği ve akıcı sürüş özellikleri, bağlanabilirlik ve güvenlik özellikleriyle sizleri bekliyor. Etkileyici tasarımıyla hayatınıza heyecan katan Nissan Micra şehir tutkunlarının vazgeçilmezi.

Eylül ayına özel olarak Micra’da anahtar teslim fiyatında 10.000 TL takas desteği veya 60.000 TL 12 ay 0%* kredi kampanyası sunuluyor. Kredi kampanyasını yada takas tercih etmeyenler için ise sınırlı sayıda Tekna CVT için özel indirimli fiyat fırsatı için bayilerimize danışın. Micra ile daha sen!

*Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir. 2022 model yıllarına ait Özel indirimli Micra Tekna CVT seçeneğinde kredi kampanyası geçerli değildir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 1 Eylül 2022 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Yetkili Satıcıları’mız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.